WYGRANA Z JUNIORAMI MŁODSZYMI OLIMPII WOJNICZ 4-3

Zakończyliśmy obóz w Wojniczu a końcowym akcentem był mecz z juniorami młodszymi Olimpii Wojnicz który wygraliśmy 4-3. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Kuba Piaskowy -3 oraz Michał Garcarz -1. Wystąpiliśmy w składzie: Testowany 1, Dawid Szewczyk, Karol Rączkowski, Kacper Kołodziej, Wiktor Pałka, Michał Garcarz, Arek Kaleta, Łukasz Woźniak, Testowany 2, Wojtek Wąchała, Kuba Piaskowy oraz Kuba Czaja, Oliver Mamak, testowany 3, Testowany 4, Tadek Rojek, Wojtek Opyd . Z powodu kontuzji zabrakło w naszym składzie dwóch bardzo ważnych zawodników Patryka Osinko i Arka Śliwy.

Mecz był bardzo ciężki, przeciwnik przeważał w sposób znaczny warunkami fizycznymi oraz grał bardzo ostro a nawet często faul. Mimo to radziliśmy sobie z tym trudnym rywalem lepiej niż dobrze, zwłaszcza początek był imponujący gdy zaaplikowaliśmy szybko rywalowi kilka bramek, z biegiem czasu było coraz ciężej ze względu na wcześniej wspomniane warunki fizyczne rywala ale to nie było wystarczającą przeszkodą do rozgrywania akcji które były ogromnym zagrożeniem dla rywali, nawet ci zawodnicy którzy dysponują najsłabszymi warunkami fizycznym jak Wiktor Pałka czy Wojtek Wąchała sprawiali przeciwnikom wiele kłopotów. Wojtek Wąchała nieraz pilnowany nawet przez dwóch większych od siebie obrońców potrafił z powodzeniem uwolnić się od rywali i stworzyć sytuacje zagrażające bramce przeciwnika. W dzisiejszym meczu każdy zawodnik zasłużył na wyrazy uznania za ogromną walkę w tym też z dobrej strony pokazali się zawodnicy testowani którzy w kolejnym sprawdzianie pokazali dużą przydatność do zespołu.

Należy również wspomnieć że w czwartek najmłodsi  trampkarze i młodzicy odnieśli efektowne zwycięstwo w meczu z młodzikami Olimpii Wojnicz.

Pora na krótkie podsumowanie obozu, czas ostatnich dziesięciu dni poświęciliśmy na ciężką pracę i podkreślić trzeba że często zmęczenie mocno dawało się we znaki a mimo to zawodnicy potrafili wykrzesać jeszcze trochę sił by  potrenować na pełnych obrotach aby każdy dzień przyniósł określone owoce w przygotowaniu do rozgrywek w Małopolskiej Lidze Trampkarzy. Zespół to nie tylko ciężkie treningi ale w dużej mierze to atmosfera a ta jest dobra i mimo że drużyna składa się z wielu indywidualności to już dzisiaj potrafią bardzo dobrze się zjednoczyć w walce o zamierzone cele. Dziękuje zatem wszystkim zawodnikom za ogromny wysiłek jaki włożyliście w  treningach podczas obozu, za dobrą atmosferę w drużynie i życzyć sobie jedynie należy by włożony trud przełożył się na wyniki ale by tak było nie wolno nam zwalniać tempa, trzeba bardzo, bardzo solidnie trenować, liczę zatem że już we wtorek 16.08.2016 r nie zabraknie ani jednego zawodnika na sparingu z Sokołem Słopnice / nawet kontuzjowanego Patryka Osinko/,zbiórka w Klubie o 15.20  . Następne treningi środa, czwartek a w sobotę pierwszy mecz ligowy z BKS Bochnia.

Obóz zawdzięczamy w dużej mierze rodzicom ale  także  ludziom  ogromnego serca jak Pan Waldek Opioła / Firma KAJET/ , Pan Andrzej Pilawski / Firma LIMA-TUR/ oraz Pan Leszek Król i z tego miejsca im serdecznie dziękuje.