Tarnovia Tarnów- MKS Limanovia Limanowa 2-2

Tarnovia Tarnów- MKS Limanovia  Limanowa 2-2

Skład MKS Limanovia: Testowany, Wiktor Pałka, Karol Rączkowski, Kacper Kołodziej, Dawid Szewczyk, Garcarz Michał, Arek Śliwa, Arek Kaleta, Kuba Czaja,Wojtek Wąchała, Kuba Pisakowy oraz Łukasz Woźniak, Testowany 1, Testowany 2, Testowany 3, Testowany 4, Oliver Mamak, Tadek Rojek, Wojtek Opyd

Bramki dla naszej drużyny zdobył :Testowany 4

Mecz z punku wodzenia widowiskowości może nie należał do najpiękniejszych ale zespół nasz z meczu na mecz gra lepiej i dzisiaj potwierdził to z mocnym rywalem. Każdy z zawodników dał z siebie wszystko i na tle renomowanego przeciwnika większość zawodników nie odbiegała w umiejętnościach piłkarskich a pod względem przygotowania fizycznego byliśmy zespołem lepszym, mimo że  po tygodniu ciężkich  treningów zmęczenie daje się we znaki. Trochę martwi skuteczność gdyż z kilku sytuacji bramkowych wykorzystaliśmy tylko dwie.Mecz ten pokazał że tworzy się silny zespół z charakterem.Dzięki chłopaki za walkę i dobrą grę.

Ważne że dalej wszyscy są zdrowi, jedynie trochę troski przysparzają drobne kontuzje.