PDSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ SEZONU 2016/2017

Zakończyliśmy rundę jesienną 2016 roku zajmując miejsce w środku tabeli rozgrywek Małopolskiej Ligi Trampkarzy, uzyskaliśmy 16 punktów w gronie tak utytułowanych klubów jak Wisła Kraków czy Cracovia, osiągnięty wynik przynosi nam satysfakcję. Każdy punkt zdobyty w rozgrywkach to efekt ciężkiej pracy na treningach i  ogromnej ambicji na meczach następujących zawodników:Karol Rączkowski /kapitan/ Michał Garcarz, Kuba Piaskowy, Dawid Szewczyk, Wojtek Wąchała, Paweł Kulig, Konrad Kowalik, Kuba Wiktor, Adrian Twaróg, Łukasz Woźniak (100 % frekwencji na treningach),Kuba Wiktor, Kuba Czaja,  Kacper Kołodziej, Arek Śliwa, Arek Kaleta, Wiktor Pałka, Oliver Mamak, Grzesiu Badyla,Patryk Osinko,  Wojtek Opyd, Tadek Rojek, Tomek Kowalski, Michał Huber. Zdobyliśmy 24 bramki a strzelcami byli: Jakub Piaskowy 10, Michał Garcarz 6, po trzy bramki zdobyli Konrad Kowalik i Paweł Kulig a dwa gole uzyskał Kuba Czaja. Rozegraliśmy kilka dobrych meczy i to z tak mocnymi przeciwnikami jak Cracovia czy Sandecja Nowy Sącz, która jest liderem na półmetku rozgrywek.Mimo to mamy pewien niedosyt bo wiemy dobrze, że  w kilku meczach ( z Libiążem, Tarnovią i Unia Tarnów) mogliśmy uzyskać korzystniejsze wyniki . Dziękuję wszystkim zawodnikom za trud włożony podczas treningów oraz serce zostawione na boisku w meczach ligowych. Pamiętajmy jednak że jeżeli nie idziemy wprzód to się cofamy, zatem ciesząc się  z uzyskanych wyników, po lekkim oddechu bierzemy się za ciężką pracę . Liczę że każdy z was dołoży wszelkich starań by w rundzie wiosennej grać na jeszcze wyższym poziomie niż w rundzie minionej.

Drużyny by nie było bez naszego "Dobrego Ducha" pana Waldka Opioły za co należą się mu szczególne słowa uznania, dziękuję Zarządowi  Klubu z Prezesem Januszem i Darkiem na czele oraz kierownikowi drużyny Mateuszowi Wrońskiemu.

Raz jeszcze słowa podziękowania kieruję do Prezesów Klubów Halny Kamienica, Wierchy Pasierbiec, KS Tymbark i Sokół Słopnice za pomoc przy tworzeniu naszej drużyny, myślę że z dumą mogą patrzyć na rozwój zawodników wywodzących się z ich Klubów.

TRENING W CZWARTEK  10.11.2016 R. O 17.00 NA HALI  I LO /ORKAN/ LIMANOWA.

serdecznie pozdrawiam Trener