CENNE ZWYCIĘSTWO NA KONIEC RUNDY JESIENNEJ

MKS LIMANOVIA  LIMANOWA - ORZEŁ MYŚLENICE 1-0

Skład : Kuba Wiktor, Wiktor Pałka, Łukasz Woźniak, Karol Rączkowski, Kacper Kołodziej, Konrad Kowalik, Michał Garcarz, Adrian Twaróg, Kuba Czaja, Paweł Kulig, Kuba Piaskowy oraz Arek Kaleta, Wojtek Wąchała, Patryk Osinko, Tadek Rojek, Grzesiu Badyla, Oliver Mamak.

Bramkę dla naszej drużyny zdobył Paweł Kulig

Niezwykle cenne punkty zdobyte bo bardzo emocjonującym i zaciętym pojedynku, obydwie drużyny chciały rundę jesienna zakończyć w środkowej strefie tabeli co wpłynęło na determinację zawodników na boisku. Stworzyliśmy sobie kilka bardzo dogodnych sytuacji do zdobycia bramek ale nie zawsze szczęście nam sprzyjało bo raz piłka trafiła w spojenie słupka i poprzeczki a drugi raz słupek uratował rywali od utraty gola, zawodnicy z Myślenic też mieli jedną  bardzo dogodną sytuację ale na szczęście napastnik rywali jej nie wykorzystał. Wygrana w pełni zasłużona a wszystkim zawodnikom za ogromną ambicję i zostawione serce ba boisku po dzisiejszym meczu należą się słowa uznania.

W PONIEDZIAŁEK O GODZ. 17.00 SPOTKANIE W KLUBIE PODSUMOWUJĄCE RUNDĘ JESIENNĄ. LICZĘ NA NIEZAWODNĄ OBECNOŚĆ WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW.

W czwartek rozpoczynamy treningi na hali.