Sprawdzian z Sokołem Słopnice na remis

Ostatni mecz kontrolny z drużyną Sokoła Słopnice zakończył się wynikiem remisowym 5-5 , bramki dla naszej drużyny zdobyli: Stanisławczyk Piotr-2, Orzeł Szymon, Jędrzejek Wojtek, Smoter Mateusz

Zagraliśmy w składzie: Jędrzejek Konrad, Liptak Łukasz, Frączek Daniel, Mrożek Andrzej, Etgens Kacper, Matusiak Rafał, Jędrzejek Wojtek, Smoter Mateusz, Bulanda Bartosz,Stanisławczyk Piotr, Orzeł Szymon oraz Liptak Mariusz, Stajder Adrian, Czachurski Maciek, Król Mateusz, Kordeczka Dawid

Mecz o kilku obliczach, pierwsza połowa nieco ospała, gra na pewien minimalizm" nie stracić - nie zyskać" co niestety skończyło się utratą bramki. Pierwsze dwadzieścia minut drugiej połowy to przebłysk wysokiej formy, gra płynna , dynamiczna taka jak w naszych  założeniach wypracowanych podczas obozu. Ostatnie dziesięć minut to pasmo niefrasobliwości . Przez dwadzieścia minut pokazaliśmy że potrafimy grać , pora teraz by te dwadzieścia minut trwało przez siedemdziesiąt minut. Będzie tak jeżeli nie będziemy lekceważyć przeciwników, zachowamy koncentrację przez cały mecz, nie będzie nadmiernej ilości dryblingów i po stracie piłki każdy będzie walczył o nią do upadłego a każdy będzie  realizował założenia które ustalone zostały przed meczem. Czas zrozumieć, żę naszą siłą jest zespół a wtedy każdy drużyna jest w naszym zasięgu. Jest jeszcze trochę do zrobienia dlatego ważne jest by była dobra frekwencja na treningach / jeżeli ktoś nie ma butów do treningów na orliku to przychodzi w takich jakie ma/ . Były w meczu takie akcenty, które świadczą o wysokich możliwościach zespołu, kilka akcji było na poziomie  godnym uznania  a bramkę Szymka  Orła należy zaliczyć do tych najwyższej klasy. Trudno w sposób jednoznaczny stwierdzić, że mecz dał nam pewność co do obsady wszystkich pozycji, na szczęscie nie są to dylematy dotyczące zmartwień o brak zawodnika na  którejś pozycji a jedynie to ,że na niektórych pozycjach można wystawić równorzednych zawodników, na szczególne wyróżnienie w walce o skład zasługuje Adrian, który tak w meczu z Dobrzanką jak i dzisiaj pokazał sie z dobrej strony. Dziękuję wszystkim zawodnikom za grę, szczegóły oceny okresu przygotowawczego w tym dzisiejszego meczu w piątek po treningu.