ROZPOCZYNAMY ROZGRYWKI LIGOWE

W najbliższą środę rozpoczynamy rozgrywki, ostatnim etapem przygotowań do do sezonu był sparing z drużyną Białe Orły Warszawa 2004 w którym to wygraliśmy 8-0 po bramkach: Wojtka Wąchały -3, Pawła Kuliga -2 oraz po jednej: Konrada Palacza, Konrada Króla i Patryka Zonia.

Skład naszej drużyny: Patryk Osinko, Dawid Kulig, Arek Śliwa, Krzysztof Papież, Wojtek Opyd, Piotr Witteczek, Grzegorz Badyla, Konrad Palacz, Konrad Król, Wojtek Wąchała, Paweł Kulig oraz Marek Mrożek, Michał Zelek, Michał Huber, Tomek Hebda,Aleksy Mól,Patryk Zoń, Kuba Kocoń.

Drużyna naszych rywali prezentowała dobre umiejętności techniczne ale znacznie odbiegała od nas zdolnościami motorycznymi co zdecydowało o wyniku spotkania. Zagraliśmy mądrze dzięki czemu  stworzyliśmy bardzo dużo akcji na wysokim poziomie. Dziękuje wszystkim zawodnikom za dobrą, ambitną grę.

W poniedziałek 21.08.2017 r trening o godz. 17.00 prawdopodobnie na orliku - wiadomość później smsem, trening odbędzie się bez względu na pogodę

Środa mecz z Sokołem Stary Sącz

Czwartek trening o godz. 17.00