REMIS ZE ZNICZEM PRUSZKÓW PO DOBRYM MECZU

Dzisiaj zagraliśmy kolejny sparing w ramach przygotowań do sezonu jesiennego 2017 r Małopolskiej Ligi Trampkarzy, naszym rywalem był zespół Znicza Pruszków. Mecz zakończył się wynikiem 1-1 a bramkę dla naszej drużyny zdobył Kulig Paweł.

Skład MKS Limanovia Limanowa: Patryk Osinko, Dawid Kulig, Arek Śliwa, Krzysztof Papież, Piotr Witteczek, Kacper Świątko, Grzegorz Badyla, Konrad Palacz, Konrad Król, Wojtek Wąchała, Paweł Kulig oraz Wojtek Opyd , Marek Mrożek, Michał Huber, Michał Zelek a także : Tomasz Hebda, Wiktor Włodarczyk, Patryk Zoń, Filip Kubacki, Kuba Kocoń .Kontuzja uniemożliwiła grę: Dawidowi Mrówce,  Aleksemu Mól i Damianowi Magdziarczykowi.

Pierwsza połowa bardzo dobra, akcje były płynne, gra obronna na wysokim poziomie, widoczna była przewaga naszego zespołu. Druga połowa była już bardziej wyrównana przy czym rywale byli groźniejsi pod naszą bramką. Sprawdzian był niezwykle pożyteczny a postawa naszego zespołu zasługuje na uznanie. Dziękuje serdecznie wszystkim zawodnikom za ogromną walkę.