MKS LIMANOVIA - DALIN MYŚLENICE 6-0

Skład: Jakub Wiktor, Wiktor Pałka, Kacper Kołodziej, Łukasz Woźniak, Karol Rączkowski, Michał Garcarz, Adrian Twaróg, Arek Śliwa, Jakub Czaja, Wojtek Wąchała, Jakub Piaskowy oraz Konrad Kowalik,Paweł Kulig, Piotr Witteczek, Grzesiu Badyla, Oliver Mamak, Wojtek Opyd, Dawid Mrówka

Bramki dla naszej drużyny zdobyli:Jakub Piaskowy po asyście Wiktora Pałki, Adrian Twaróg po asyście Konrada Kowalika, Jakub Piaskowy po asyście Konrada Kowalika, Konrad Kowalik, Konrad Kowalik po asyście Jakuba Piaskowego, Wojtek Opyd.

Wygraliśmy po kolejnych dobrych zawodach,  z meczu na mecz widać jak drużyna się  rozwija.Po wielu akcjach ręce same składały się do oklasków i do pełni szczęścia zabrakło jeszcze trochę "zimnej krwi" przy kilku sytuacjach podbramkowych. Jestem pełen uznania dla wszystkich naszych zawodników za dzisiejszy mecz i liczę że w kolejnych meczach zaprezentujemy się równie dobrze.

Serdeczne dzięki chłopaki bo  obserwowanie dzisiejszego meczu przyniosło mi  wiele satysfakcji.

Trenujemy:

wtorek 18.04.2017 r o godz. 17.00  na Orliku