KKS LIMANOVIA LIMANOWA- UNIA TARNÓW 2-1

Skład: Kuba Wiktor, Arek Śliwa, Kacper Kołodziej, Łukasz Woźniak, Dawid Szewczyk, Michał Garcarz, Adrian Twaróg, Karol Rączkowski, Kuba Czaja, Paweł Kulig, Kuba Piaskowy oraz Konrad Kowalik, Konrad Palacz, Patryk Osinko,Grzesiu Badyla, Arek Kaleta,Oliver Mamak, Tadek Rojek.

Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Konrad Kowalik, Kuba Piaskowy

Obydwie drużyny stworzyły dobre widowisko, nasza drużyna była przez większość meczu w posiadaniu piłki ale rywale bardzo groźnie kontratakowali. Nasz zespół stworzył sobie więcej sytuacji podbramkowych i byliśmy z przebiegu spotkania lepszą drużyną dlatego zasłużenie schodziliśmy z boiska w roli zwycięzcy. Duże słowa uznania dla wszystkich zawodników za pozostawione serce i pot na boisku.

W sobotę gramy mecz z Tarnovią Tranów, wyjazd na mecz o godz. 6.50 z Klubu. Dzisiaj był dla nas ważny mecz ze względu  dla końcowy układ w tabeli, dlatego nie wszyscy mieli okazję do zaprezentowania swoich umiejętności, chciałbym by w następnych meczach zagrali wszyscy zawodnicy którzy solidnie trenują dlatego każdego z Was proszę o pełną mobilizację.