CRACOVIA KRAKÓW - MKS LIMANOVIA 3-1

Skład : Jakub Wiktor, Wiktor Pałka, Kacper Kołodziej, Michał Garcarz, Karol Rączkowski, Konrad Kowalik, Adrian Twaróg, Arkadiusz Kaleta, Jakub Czaja, Wojtek Wąchała, Jakub Piaskowy oraz Arek Śliwa, Paweł Kulig,Łukasz Woźniak, Grzesiu Badyla, Piotr Witteczek, Konrad Palacz, Dawid Mrówka

Bramkę dla naszej drużyny zdobył Jakub Czaja po asyście Jakuba Piaskowego

Mecz bardzo zacięty, drużyna Cracovii od początku usiłowała  zdominować spotkanie i przez pierwsze minuty nawet się to udawało, z biegiem czasu nasi zawodnicy skutecznie rozbijali ataki rywali i wyprowadzali groźne kontry. O wyniku spotkania w dużej mierze zadecydowały stałe fragmenty gry, napierw nasi rywale wykorzystali rzut karny a następnie rzut wolny uderzony z prawie dwudziestu metrów nieopodal spojenia słupka i poprzeczki. Nasz zespół zdobył bramkę po dwójkowej akcji, w której to Kuba Piaskowy podał do Kuby Czaja a ten wymanewrował w polu karnym obrońcę Cracovii i płaskim uderzeniem po ziemi pokonał bramkarza rywali. Mieliśmy jeszcze przynajmniej dwie dogodne sytuacje do zdobycia bramki lecz w jednym przypadku zabrakło naszemu skrzydłowemu zimnej krwi a w drugiej Pawłowi Kuligowi zabrakło  centymetrów by umieścić piłkę w bramce po podaniu Kuby Piaskowego. Duże słowa uznania należą się wszystkim zawodnikom naszego zespołu, bo mimo że rywalem była renomowana drużyna zajmująca drugie miejsce w tabeli, nie zabrakło odwagi by postawić wysoko poprzeczkę przeciwnikowi  jak również wykazać się niezwykłą zaciętością w grze.

Treningi:

poniedziałek 10.04.2017 r o godz. 17.30 w Klubie