WYSOKA WYGRANA Z ORKANEM NIEDŹWIEDŹ

Orkan Niedźwiedź- MKS Limanovia Limanowa 0-11

Bramki dla Limanovii: Wojtek Jędrzejek -2, Szymon Orzeł -2. Olivier Mamak-2, Kuba Urbański-2 i po jednej Maciek Czachurski, Bartek Śliwa i Łukasz Liptak.

Skład MKS Limanovia: Konrad Jędrzejek, Wiktor Pałka, Karol Rączkowski, Łukasz Liptak, Dawid Szewczyk, Michał Garcarz, Rafał Matusiak, Kuba Urbański, Kuba Zapała, Szymon Orzeł, Wojtek Jędrzejek oraz Maciek Czachurski, Bartek Śliwa, Oliver Mamak, Łukasz Woźniak, Kuba Czaja.

Mecz otworzył w 30 sekundzie Wojtek Jędrzejek zdobywając bramkę z około 20 metrów , kolejne bramki były kwestią czasu gdyż przewaga naszej drużyny przez cały mecz była niepodważalna. Padło jeszcze kilka ładnych goli ale należy pochwalić bramkę zdobytą z woleja z ponad 20 metrów  lewą nogą przez Olivera Mamaka. Wynik wskazywał by że grało się łatwo i przyjemnie ale tak nie było ze względu na bardzo krótkie i wąskie boisko jak również opady deszczu co nie sprzyjało płynnemu rozgrywaniu akcji. Zespół zagrał bardzo mądrze dzięki temu stworzyliśmy  wiele akcji podbramkowych czego efektem była tak duża ilość zdobytych goli. Dziękuję wszystkim zawodnikom za dobrą grę.

Treningi w najbliższym tygodniu:

Poniedziałek 11.04.2015 r o godz. 17.00 na Orliku

Środa 13.04.2016 r o godz. 16.00 na placu treningowym przy stadionie Limanovii