SANDECJA NOWY SĄCZ - MKS LIMANOVIA LIMANOWA 2-0

Skład: Kuba Wiktor, Dawid Szewczyk , Łukasz Woźniak, Kacper Kołodziej, Arek Śliwa, Konrad Kowalik, Michał Garcarz, Adrian Twaróg, Kuba Czaja,Paweł  Kulig , Kuba Piaskowy oraz Arek Kaleta, Grzesiu Badyla, Patryk Osinko, Wiktor Pałka.

Graliśmy dzisiaj bez dwóch czołowych zawodników Karola Rączkowskiego i Wojtka Wąchały, mimo to zagraliśmy dobry, jeden z lepszych meczy w tym sezonie, niestety nie wystarczyło to na uzyskanie korzystnego rezultatu. Pozycja Sandecji  w tabeli ligowej spowodowała że w pierwszej połowie podeszliśmy do rywali z ostrożnością czego efektem była lekka przewaga gospodarzy, gdy zobaczyliśmy że rywal nie taki straszny jak wysoką ma pozycję  to w drugiej połowie zagraliśmy odważniej, dzięki temu mecz w tej części był wyrównany. Dziękuję wszystkim zawodnikom za mądrą , ambitną grę w dzisiejszym meczu.

W najbliższym tygodniu trenujemy tylko dwa razy:

poniedziałek 31.10.2016 r w godz. 16.00-18.00 na Orliku

czwartek 3.11.2016 r  o godz. 17.00 na Orliku

W sobotę gramy bardzo ważny mecz z Orłem Myślenice dlatego liczę na dobra frekwencję na treningach.