MKS LIMANOVIA LIMANOWA - SOKÓŁ STARY SĄCZ 3-0

Skład: Patryk Osinko, Dawid Kulig, Arek Śliwa. Krzysztof Papież, Piotr Witteczek, Kacper Świątko, Grzegorz Badyla. Konrad Palacz, Konrad Król, Wojtek Wąchała, Paweł Kulig oraz Wojtek Opyd, Marek Mrożek, Michał Zelek, Tomek Hebda a także Michał Huber, Dawid Mrówka Patryk Zoń.

Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Wojtek Wąchała-2, Paweł Kulig - 1.

Pierwsza połowa należała do naszej drużyny, mieliśmy przewagę którą udokumentowaliśmy dwoma bramkami a mogliśmy pokusić się jeszcze co najmniej o dwie. Druga połowa była już wyrównana i chociaż rywale nie stworzyli sobie stu procentowej  sytuacji do zdobycia bramki, rozegrali kilka bardzo składnych akcji,  które sprawiły nam trochę problemów. Druga osłona  również przyniosła korzystny wynik limanowskiej drużynie. Ogromne brawa należą się wszystkim zawodnikom za walkę, dobry początek,  tak dalej trzymać.

TRENING W CZWARTEK 24.08.2017 r NA ORLIKU.

Dziękujemy kibicom.